Laserové gravírování, fenomén dnešního signmakingu

Napsal Jarmila Nožičková. Posted in reklama.

Moderní technologie nás obklopují stále větší měrou, dnes už je jen máloco řízeno čistě obsluhou. Stále častěji se můžeme potkat s různými počítačem řízenými stroji. Proč počítač? Na to je jednoduchá odpověď, počítače jsou imunní vůči lidskému faktoru, který ve velké míře pochybuje. Takže se například můžeme setkat s tzv. CNC stroji, právě o nich bude tento článek.

I auto může být skvělým prodejcem

Napsal Jarmila Nožičková. Posted in reklama.

Možností jak propagovat svůj obchod nebo podnikání je celá řada. Provozujete malý obchod a nemůžete se dovolit reklamu v rádiu, bilboard a už vůbec ne reklamu v televizi? A co takhle zkusit levnější variantu, ale zato účinnou?

 

polepy aut

 

 

Nechte se v práci obklopit secesním prostředím

Napsal Jarmila Nožičková. Posted in reklama.

Zapomeňte na nové a moderně vypadající kanceláře, které jsou všechny stejné, nicneříkající a rádoby technologicky dokonalé. Kdo by nechtěl mít kanceláře v secesní budově na středu Prahy 1? Atmosféra, klid a inspirace z poněkud jiného soudku než prosklené open space komplexy s umělou přírodou.

Reklama, kterou nikdo nepřehlédne

Napsal Jarmila Nožičková. Posted in reklama.

svetelna reklama ostrava

Máte pocit, že k vám nikdo nechodí? A nemůže to být právě tím, že vás není vidět a nikdo vás nenajde? Máme pro vás řešení – efektivní světelnou reklamu v Ostravě, která upoutá každého kolemjdoucího. Světelná reklama je vidět i v noci, takže se do povědomí dostanete vždycky, když kolem vašeho obchodu někdo projde. Nezapomínejte, že i ten, kdo za tím není váš zákazník, se jím jednoho dne může stát.

Světelnou reklamu nejen v Ostravě vám zajistíme na zakázku podle vašich přání. Můžeme vyrobit plastovou, kovovou nebo ze speciální fólie, podle požadované životnosti. Ovšem věřte, že do světelné reklamy se oplatí investovat, abyste si zajistili dlouhodobou životnost. Zaručujeme kvalitu certifikátem o shodě a navíc zárukou na roky. S námi dostanete tu nejlepší péči a

Reklamní plochy Olomouc a jejich úskalí

Napsal Jarmila Nožičková. Posted in reklama.

reklamni plochy olomouc

Venkovní reklama stále patří mezi nejefektivnější druhy reklamy a spousta reklamních kampaní se bez ní zkrátka neobejde. O to těžší je se na takto nasyceném trhu prosadit. V nelehká situaci jsou společnosti především ve větších krajských městech, například v hanácké metropoli.

Na reklamní plochy Olomouc je bohatá a dá se jich zde najít nepřeberné množství. Je však třeba vybírat důkladně a před samotným pronájmem si jejich lokaci osobně prohlédnout. Záleží hned na několika faktorech a ty by si měl každý obchodník předem prověřit. Jako ten úplně nejdůležitější se uvádí viditelnost.

Ani velký billboard u hlavní ulice nemusí být zrovna výhrou. Jednak bude jeho cena pronájmu i několikanásobně vyšší než je tomu v jiných částech města, navíc ani jeho efekt nemusí být zrovna prémiový. Ověřte si, zda je na něj opravdu vidět z toho směru, ze kterého přijíždí vozidla či chodí lidé po chodnících. Často se stává, že jsou takové billboardy umístěny mezi vysokými domy stojících u cesty, a tím se podstatně snižuje čas, který mu mohou osoby v autech či v MHD věnovat.